چشم های زیبای آهو

پزشک سلامت همه چیز تخصص ماست شماره تماس با من آفیس امارات 00971504782700

انزال جنسي در خانمها

انزال جنسي در خانمها

 

 
انزال جنسي در خانمها 


 

 


 


 

نگاهي به ايـن قضـيه کـه چـرا خـانـم هـا تـصـور مـي کـنـند
تـوانايي اش را ندارند؛


 

آيا ميـدانيد که تمام خانم ها قادر به رسيـدن به اين مرحله
مي باشند؟ بله؛ حقيقت دارد! شايد در مورد انزال خانمـها
چـيـزهايي شنيده باشيد و يا مانند خيلي از افراد، اصلاً بـه
هيچ وجه با آن آشنا نباشيد.


 

اين امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امري است
که همه خانم ها مي توانند به آن دست پيدا کنند. رسيدن
بـه اوج لـذت در زنـان يـک واکنش طبيعي جنسي است که
تا کنون به صورت معمايي سربسته باقي مانده است.


 

تمام خانم ها مي توانند به آساني بياموزند که چگونه مي توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذيرد؛ البته پيرامون اين مطلب تصورات اشتباه بسيار زيادي وجود دارد.


 

برخي معتقدند که به طور کلي مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده اي ديگر بر اين باورند که تنها تعداد "خاصي" از خانم ها قادر به تجربه چنين موضوعي هستند، جمعي ديگر نيز همچنان به شايعه پراکني در مورد اين مطلب ادامه مي دهند و هر روز تکنيک و استراتژي هاي جديدي را ارائه مي دهند. به عنوان مثال توصيه مي کنند که خانم ها مي بايست براي رسيدن به اوج لذت حتما ديواره هاي رحم خود را به يکديگر بفشارند.


 

چنين اظهاراتي، اصولاً بي پايه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام هاي تناسلي با يکديگر متفاوت هستند (درست مانند آقايون)، اما همه آنها با بکارگيري روش مناسب، قادر به چشيدن طعم چنين لذتي مي باشند. درست مانند آقايون که بدون توجه به سايز، و يا حالت و شکل اندام تناسلي خود، قادر به انزال ميباشند. دليل اينکه بسياري از افراد تصور مي کنند که خانم ها نمي توانند به انزال دست پيدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافي آنها در اين زمينه مي باشد.


 

خودم، زمانيکه براي اولين بار در مورد انزال خانم ها چيزهايي به گوشم خورد، تقريباً اواخر 20 سالگي را سپري مي کردم. با اينکه از نظر جنسي اطلاعات کم و بيش کاملي داشتم و در رشته روانشناسي جنسي نيز تحصيل مي کردم، شکه شدم که چرا تا به حال در اين مورد چيزي به گوشم نخورده بود.


 

من به شخصه زماني توانستم به حقايق، در مورد انزال خانم ها پي ببرم که با يکي از دوستان دخترم در اين زمينه گفتگوي بازي داشتم. او به من گفت زمانيکه اين احساس هنگام رابطه جنسي با شوهرش به او دست مي دهد في الواقع "ديوانه کننده ترين حس" را تجربه مي کند. خيلي شيفته شدم و سؤال هاي متفاوتي را از او در اين زمينه پرسيدم. بعد از آن تصميم گرفتم تا از طريق اينترنت اطلاعات بيشتري کسب کنم، اما متاسفانه به منابع نادرست و غير قابل اطمينان برخورد کردم. يک خانم بايد چه کار کند؟ مي خواستم اطلاعات بيشتري در اين زمينه پيدا کنم. در ادامه تحقيقات گسترده ام را با بررسي ژورنال هاي پزشکي، مصاحبه هاي پزشکي، و مشاوره درماني آغاز کردم.


 

پيش از هر چيز اجازه دهيد تصورات غلط در اين زمينه را مورد بررسي قرار دهيم و ببينيم چه چيزي به راستي صحت دارد و چه چيزهايي در اين زمينه نادرست ميباشند.


 

تصورات غلط و حقايق در مورد انزال خانم ها


 

تصورات غلط 


 

1) انزال در خانم ها وجود ندارد.

2) تنها درصد کمي از خانم ها قادر به تجربه انزال مي باشند.


3)تمرين هاي واژينال مي تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

4) فقط خانم هايي که داراي آلت تناسلي برجسته هستند، مي توانند انزال داشته باشند


5)انزال در خانم ها تنها از طريق ارگاسم واژينال صورت مي پذيرد.


 

6) پزشک زنان و زايمان در اين مورد آگاهي دارد و مي توانند خانم ها را با روش آگاهي دارد و مي توانند خانم ها را با روش هاي صحيح انجام ان آشنا کنند.


 

7) خانم ها تنها 1 يا 2 قطره از ماده درون بدن خود را بيرون مي دهند و اگر بيش از اين حد باشد (به ويژه تا حدي که برخي خانم ها ادعا مي کنند تا 1-2 فنجان نيز مي شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گرديده باشد. 

8) انزال خانم ها نوعي بي اختياري در تخليه ادرار است.

9) تنها خانم هايي که زايمان کرده اند قادر
به تجربه انزال مي باشند.

10) تنها يک راه براي رسيدن به انزال در
خانم ها وجود دارد.حقايق1) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال مي باشد

2) خانم ها متوجه نيستند که توانايي رسيدن به انزال را دارند، تنها 
به اين دليل که زمان انجام آنرا نمي دانند.


 


 

3) تکنيک هاي ويژه اي وجود دارد که به خانم ها آموزش مي دهد  تا هر زمان که اراده مي کنند به انزال برسند و يا آنرا متوقف نمايند


 


 

4) خانم ها لازم نيست که فقط از طريق ارگاسم مهبلي به انزالبرسند و حتي لازم نيست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.


 


 

5) خانم ها مي توانند ميزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصي، افزايش دهند.


 


 

6) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسيارکوتاه چندين مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.


 


 

7) ماده اي که از بدن خانم ها خارج مي شود، ادرار نيست.معمولاً چيزي شبيه به آب است، که تقريبا بي رنگ بوده وبوي خاصي هم نمي دهد و يا اگر بو بدهد، کمي بوي شيرين است.


 


 

8) کساني که ادعايي مي کنند انزال نوعي بي اختياري ادرار است چيزي در مورد انزال خانم نمي دانند و يا اينکه درک صحيحي از اين مطلب ندارند.


 

شايد شما از خود بپرسيد: "اگر تمام خانم ها توانايي انجام چنين کاري را دارند، پس چرا بسياري از آنها هيچ گاه چنين امري را در زندگي زناشويي تجربه نکرده اند؟" اين سؤال بسيار خوبي است و توضيح آن نيز بسيار ساده است. اجازه بدهيد ابتدا مطالبي را در مورد آناتومي بدن خانم ها بدانيم و سپس به ادامه مسائل بپردازيم.


 

انزال خانم ها از چه نقطه اي سرچشمه مي گيرد؟


 

انزال خانم ها شامل جريان رواني است که از مجاري ادراري خارج مي شود (همان محلي که ادرار خارج مي شود) با اين تفاوت که از غدد پاراترال جريان مي گيرد. اين غدد تنها در زمان تحريک جنسي از خود ماده خاصي ترشح مي کنند.


 

انزال خانم ها با ارگاسم معمولي چه تفاوتي دارد؟


 

ارضاي جنسي در خانم ها به دو دوسته طبقه بندي مي شود. از نظر باليني يک نوع آن ارضاي واژينال است، رواج بيشتري دارد و عبارت است از خروج مايع رواني از واژن. اين مايع حالت شير مانند دارد و شلي و سفتي و بوي آن وابسته به رژيم غذايي خانم و سلامت کلي بدن او و چرخه عادت ماهانه اش مي باشد.


 

نوع دوم، انزال از طريق مجراي ادراري نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رايج نيست. در زمان انزال معمولاً مايع با فشار و به حالت اسپري و يا فواره اي از داخل مجراي ادرار به بيرون مي ريزد. دليل عدم تجربه بسياري از بانوان به اين دليل نيست که تنها تعداد کمي از بانوان توانايي تجربه چنين انزالي دارند، بلکه دليل آن تنها اين است که بسياري از افراد در مورد ساختمان جنسي و يک رابطه جنسي سالم مطالب درستي نمي دانند.


 

مايع انزالي از چه چيز تشکيل شده است؟


 

اجازه دهيد همين جا بزرگترين تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - اين مايع، ادرار نيست. در آزمايش هايي که از اين ماده به عمل آمد، دانشمندان به اين نتيجه رسيدند که از مقداري گلوکز (شکر) و آنزيم ديگري به نام پروستات اسيد فوسفات تشکيل شده است که تقريبا اجزاي تشکيل دهنده مني را مي سازند. نوع مواد تشکيل دهنده آن، تقريباً شبيه به ترشحات پروستات در مردان مي باشند، با اين تفاوت که فاقد اسپرم ميباشد. همچنين دو ماده ديگري که معمولا در ادارا نيز هست، (اوره و کريتنين) نيز در آن يافت مي شود. اين ماده کاملا منحصر به فرد مي باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج مي شود.


 

چه ميزان از اين ماده بيرون مي ريزد؟


 

بيشتر خانم ها در حدود 5 .1 تا 2 فنجان از آن را تخليه مي کنند. اين موضوع به اموري ديگري از قبيل اينکه بدن خانم چه ميزان آب دارد و اينکه شدت تحريک جنسي تا چه حد بوده نيز ارتباط دارد.


 

چرا اکثر خانم ها در اين مورد بي اطلاع هستند و يا آنرا انجام نمي دهند؟


 

انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را مي کنيد دشوار نيست؛ فقط افراد زيادي با تکنيک هاي اجراي آن آشنا نيستند. دلايل کليشه اي بسيار زيادي براي دوري خانم ها از اين لذت مطبوع، وجود دارد. يکي از دلايل از اين قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه مي کنند، معمولاً به راحتي حاضر مي شوند تا فرصت هاي خود براي انزال دست بدهند و نسبت به آن بي توجهي کرده و تمايل کمي نشان مي دهند.


 

يکي از مهمترين دلايل اين است که زمانيکه خانم ها به مرحله انزال مي رسند، اغلب به اين دليل که تصور مي کنند ممکن است ادرار نيز همراه با آن بيرون بريزد، از آزاد کردن خود خودداري مي کنند؛ اما بايد دقت داشته باشند که در اين حالت به هيچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد. زمانيکه ماده انزال در داخل مجراي ادراري جمع مي شود، احساس تخليه ادرار به فرد دست مي دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نيز خود به خود از بين مي رود. اگر خانم ها ياد بگيرند که به جاي نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه مي شوند که پس از تخليه مجراي ادرار، احساس ادرار داشتن نيز به صورت ناخودآگاه از بين مي رود.


 

تکنيک هاي متفاوتي براي رسيدن به اين مرحله و همچنين دوري ورزيدن از بازدارنده ها در طي مسير، وجود دارد. اما نبايد فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث مي شود بسياري از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند. روش هايي که در اين زمينه عرضه شده اند، داراي فوايد کاربردي بسيار زيادي هستند و معمولاً نتايج چشمگيري را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسي فوق العاده لذت بخشي را تجربه نمايند.


 

آيا خانم هايي که انزال مي شوند داراي بيماري خاصي هستند؟


 

نه؛ دليل توضيحات من نيز دقيقاً به همين خاطر است: اکثر خانم ها و آقايون تصور ميکنند کسانيکه قادر به انجام چنين کاري هستند بايد دچار بيماري هاي خاصي باشند. اما حقيقت اين نيست. آيا مي دانيد سالانه چه تعداد از خانم ها با اين تصور اشتباه دست و پنجه نرم مي کنند و به همين دليل از رها سازي خود جلوگيري مينمايند؟ آنها احساس مي کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتي تصور مي نمايند که نبايد در کنار همسر خود تخليه ادرار نمايند!


 

به اين دليل که خانم ها در حدود يکي دو فنجان مايع جهنده در هنگام انزال از خود خارج مي نمايند، اکثرا تصور مي شود که اين ماده چيزي نيست جز "ادرار". اغلب آنها اصلاً متوجه نمي شوند که چه اتفاقي مي افتد و پس از اين عمل احساس آزردگي شديدي پيدا مي کنند. برخي از مشاوران نيز به شخصه از وجود چنين واکنشي با خبر نبوده و فکر مي کنند که خانم مورد نظر بايد مورد جراحي قرار گرفته و يا روان درماني شود؛ آن هم فقط به خاطر يک عکس العمل کاملا طبيعي!


 

تنها نکته اي که در آخر مي توانم به آن اشاره کنم، اين است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصري تحريک کننده مي باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده اي به هر دو طرف القا مي کند. تخليه جنسي و حس رضايتي که از اين طريق به بانوان دست ميدهد، با هيچ چيز ديگري قابل مقايسه نيست .

+ نوشته شده در  ساعت 14:54  توسط متیو  |